Menu
Login

Zła wiadomość dla posiadaczy kont bankowych w UK

Wraz z nowym rokiem, większość banków w Wielkiej Brytanii postanowiło,  znaleźć sposób na zaoszczędzenie trochę pieniędzy. Dla wielu klientów oznacza to dużo wyższe opłaty, albo tez niższe odsetki. Z informacji wynika, że to dopiero początek, lecz trzeba przygotować się na szereg znaczących zmian w niedalekiej przyszłości. Banki postanowiły podjąć działania, mające na celu zwiększenie zarobków. Miliony posiadaczy kont bankowych, mogą spodziewać się wyższych opłat, albo mniejszych stóp procentowych. Bank of England przyznał, że w grudniu 2015 roku, oprocentowanie na koncie oszczędnościowym było rekordowo niskie, a spadek ma cały czas trwać.
Dla większości użytkowników kont bankowych, jedynym rozwiązaniem jest zmiana banku. W dzisiejszych czasach jest niezwykle łatwe, wystarczy podać kilka podstawowych danych, a ona zajmie się resztą. 

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

back to top

RIF - Innowacje


Portal realizuje projekt nr UDA-POIG.08.01.00-14-668/13-00 pt. „Portal polsko-brytyjskiej współpracy dla przedsiębiorstw”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
"Dotacje na Innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość"