Menu
Login

Nowa grupa zawodowa w Polsce

W zagranicznych centrach usług biznesu pracuje coraz więcej ludzi, ponad 300 inwestorów założyło swoje korporacje na terenie Polski. Głównym miastem stał się Kraków, pozyskując najwięcej inwestorów zagranicznych. W ubiegłym roku miasto znalazło się na czołowej liście najdogodniejszych lokalizacji dla inwestorów z zagranicy.

Z roku na rok liczba osób pracujących w centrach biznesowych rośnie, zważając na to większe miasta nieustannie zmieniają się, oraz dostosowują do ciągle rosnącej grupy zawodowej. W Katowicach rozwój usług biznesowych diametralnie podwyższył się , a co za tym idzie wielu młodych ludzi, zarówno tych świeżo po studiach znajdzie zatrudnienie. Powstające centra potrzebują coraz większej powierzchni, przez to zmienia się koncepcja wielu miast. Młodzi ludzie w większości chcą mieszkać dość blisko pracy, przez co deweloperzy w swoje projekty włączają nie tylko obiekty biurowe ale także mieszkalne. Korzystają również z tego restauratorzy, właściciele hoteli gdyż w dużej mierze Polska  odwiedzana jest przez zagranicznych gości.

W dzisiejszych czasach młody człowiek nie musi wyjeżdżać za granicę aby zrobić karierę, zostając w kraju  zyska podobne doświadczenie jak również wykształcenie.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

back to top

RIF - Innowacje


Portal realizuje projekt nr UDA-POIG.08.01.00-14-668/13-00 pt. „Portal polsko-brytyjskiej współpracy dla przedsiębiorstw”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
"Dotacje na Innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość"