Menu
Login

Polskie firmy sprzątające w Wielkiej Brytanii

 

Firmy sprzątające, to jedne z najczęściej zakładanych przez Polaków firm na wyspach. Istnieje ogromne zapotrzebowanie na ten rodzaj usług, szczególnie dotyczy to osób prywatnych, jak również firm, urzędów czy powierzchni przemysłowych.

W najnowszych badaniach ankietowych, wykazano, że na 2 tysiące dorosłych anglików, aż 23% korzysta z usług sprzątaczki, bądź sprzątacza. Prawdopodobnie odsetek ten jest znacznie wyższy, gdyż niektórzy z ankietowanych wstydzili się przyznać, że nie potrafią sami utrzymać porządku. Z kolei 54% Brytyjczyków przyznało, że są zbyt zajęci, aby podołać wszystkim pracom domowym.

Nasze firmy znane są z solidności, więc zakres ich obowiązków nie ogranicza się tylko do podstawowego sprzątania. Powierza im się szereg dodatkowych czynności, co powoduje zwiększenie dochodowości i pola działalności w tej dziedzinie. Dlatego też, ten rodzaj działalności będzie jeszcze długo popularnym wyborem wśród Polaków otwierających swoje biznesy w Wielkiej Brytanii.

Elżbieta Ślebzak doradca biznesowy firmy Polish Matters Consulting ltg ,potwierdza,że nasze firmy oferujące usługi klientom indywidualnym są znacznie tańsze, gdyż nie wymagają profesjonalnego sprzętu, jak to jest w przypadku biur, urzędów . Pozyskanie klienta wśród osób prywatnych, jest dużo szybsze i łatwiejsze. Nie ma się co wstydzić ,że sprzątanie jest polska specjalnością na Wyspach.

Trzeba korzystać z dobrej koniunktury i renomy jaką maja nasze firmy. W celu ułatwienia wejścia na ten rynek, organizuje się w Anglii kursy umożliwiające rozpoczęcie tego rodzaju działalności. Dla przykładu następne odbędą się:

8.XI w London Wotford

5.XII w Birmingham.

Jest to dowód, ze warto bliżej zapoznać się z możliwościami i perspektywami związanymi z otwieraniem nowych firm sprzątających na terenie Wielkiej Brytanii.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

back to top

RIF - Innowacje


Portal realizuje projekt nr UDA-POIG.08.01.00-14-668/13-00 pt. „Portal polsko-brytyjskiej współpracy dla przedsiębiorstw”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
"Dotacje na Innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość"